Kingston - FURY Renegade 16GB DDR5 6400MHz KF564C32RW-16
0 / 5
0 / 5
KINGSTON DDR5 DIMM 16GB FURY FURY Renegade White XMPTolja ki a határokat, mint még soha a Kingston FURY Renegade DDR5 memóriával, amelyet a következő generációs DDR5 platformok extrém teljesítményére terveztek. Fokozza rendszerét a szükséges lökéssel, hogy a csúcson maradjon az ultragyors, akár 7200MT/s* memóriával. A Kingston FURY Renegade DDR5 karcsú, újonnan tervezett alumínium hőelosztókkal rendelkezik fekete-ezüst vagy fehér-ezüst színben, hogy kiegészítse a rendszerépítők és a DIY PC-rajongók legújabb PC-építéseinek megjelenését. Kapható 16 GB és 32 GB kapacitású egymodulos, valamint 2 darabos kétcsatornás készletekben, 64 GB kapacitásig. Műszaki adatok
| Termék ID: | #6784919 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |