Kingston - FURY Renegade 32GB DDR4 3200MHz KF432C16RB/32
0 / 5
0 / 5
KINGSTON FURY Memória DDR4 32GB 3200MHz CL16 DIMM Renegade Black Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: Adj egy löketet AMD vagy Intel alapú rendszered teljesítményének, hogy a tápláléklánc csúcsán maradhass az ultra-gyors Kingston Fury Renegade DDR4 memóriával. Emeld feljebb képkockaszámaid, közvetíts egyenletesen és vágj videókat problémamentesen. Az agresszív, stílusos fekete hűtőborda és a hozzá passzoló fekete nyák félelmet kelt ellenfeleidben. Elérhető modulonként 8 - 32 GB méretben illetve 2-es és 4-es csomagokban összesen 16 - 256 GB méretben. A Renegade DDR4 Intel XMP tanúsítvánnyal rendelkezik a legújabb Intel alaplapokhoz, nincs más dolgod, csak kiválasztani a profilt a BIOS-ban. 100%-ban gyárilag sebességtesztelt, így megadja az extrém teljesítményt és a megbízhatóság általi nyugalmat. SPECIFIKÁCIÓ Típus: PC memória Kapacitás: 32 GB Kiszerelés: 1x32GB Memória típusa: DDR4 Sebesség: 3200 MHz Memóriakésleltetés: CL 16 Hűtőborda: Van Feszültség: 1.35 V
| Termék ID: | #6785284 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |