Kingston - FURY Renegade 64GB (2x32GB) DDR4 2666MHz KF426C15RBK2/64
0 / 5
0 / 5
KINGSTON FURY Memória DDR4 64GB 2666MHz CL15 DIMM (Kit of 2) Renegade Black Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: Adj egy löketet AMD vagy Intel alapú rendszered teljesítményének, hogy a tápláléklánc csúcsán maradhass az ultra-gyors Kingston Fury Renegade DDR4 memóriával. Emeld feljebb képkockaszámaid, közvetíts egyenletesen és vágj videókat problémamentesen. Az agresszív, stílusos fekete hűtőborda és a hozzá passzoló fekete nyák félelmet kelt ellenfeleidben. Elérhető modulonként 8 - 32 GB méretben illetve 2-es és 4-es csomagokban összesen 16 - 256 GB méretben. A Renegade DDR4 Intel XMP tanúsítvánnyal rendelkezik a legújabb Intel alaplapokhoz, nincs más dolgod, csak kiválasztani a profilt a BIOS-ban. 100%-ban gyárilag sebességtesztelt, így megadja az extrém teljesítményt és a megbízhatóság általi nyugalmat. SPECIFIKÁCIÓ Kapacitás: 64 GB Kiszerelés: 2x32GB Memória típusa: DDR4 Sebesség: 2666 MHz Memóriakésleltetés: CL 15 Hűtőborda: Van Feszültség: 1.35 V
| Termék ID: | #6784248 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |