Kingston - FURY Renegade Pro 128GB (8x16GB) DDR5 5600MHz KF556R36RBK8-128
0 / 5
0 / 5
ECC regisztrált DIMM (8 db-os készlet) 1RX8 36-38-38 1,25 V 288 tűs 16 Gbit.
| Termék ID: | #6786038 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 8x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual quad channel kiszerelés |