Kingston - FURY Renegade Pro 256GB (8x32GB) DDR5 6000MHz KF560R32RBEK8-256
0 / 5
0 / 5
256GB (8x32GB) DDR5 6000MT/s CL32 FURY Renegade Pro RDIMM Black EXPO. - ECC Registered DIMM (Kit of 8) 1RX4 32-38-38 1.35V 288-pin 16Gbit
| Termék ID: | #6785435 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Kiszerelés: | 8x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual quad channel kiszerelés |