Kingston - FURY Renegade RGB 16GB DDR5 6800MHz KF568C36RWA-16
0 / 5
0 / 5
1 darab Kingston Fury, összesen 16GB DDR5 6800Mhz memória CL36 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6786192 |
| Feszültség: | 1.40 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 6800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |