Kingston - FURY Renegade RGB 8GB DDR4 3200MHz KF432C16RBA/8
0 / 5
0 / 5
Kingston Fury Renegade memória.
| Termék ID: | #6785952 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |