Kingston - ValueRAM 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz KVR16N11K2/16
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Kingston Modell: 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz KVR16N11K2/16 Leírás: KIT2 kiszerelésben, 2 darabos csomagban kaphatóak, hogy a Dual-Channel memóriakezelés technológia előnyeit kihasználhassuk. A Kingston ValueRAM termékvonala az ipar legszigorúbb előírásainak is megfelel. Folyamatosan, külső, nagy laborok által is tesztelve és elismerésüket elnyerve. A DDR3 memória optimális választás a rendszere teljesítmény növelésére. Nemcsak a memóriaméret változást fogja pozitívan érzékelni, de a gyors 1600 MHz működését is. Minden Kingston memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Garancia a minőségre. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi.
| Termék ID: | #6785041 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |