Kingston - ValueRAM 48GB DDR5 5600MHz KVR56S46BD8-48
0 / 5
0 / 5
Kingston Technology ValueRAM KVR56S46BD8-48. Járulékos komponens: Laptop, Belső memória: 48 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 1 x 48 GB, Belső memória típusa: DDR5, Memória formatényező: 262-pin SO-DIMM, CAS látencia: 46
| Termék ID: | #6785956 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 48 GB |
| Kiszerelés: | 1x48GB |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |