Kingston - ValueRAM 64GB (2x32GB) DDR5 5200MHz KVR52U42BD8K2-64
0 / 5
0 / 5
. Felszabadító DDR5 teljesítmény. A Kingston DDR5 memória a legújabb technológiát hozza el a következő generációs platformokhoz. A kimagasló sebességű fejlesztések a 16-ról 32-re dupla bankokkal és a 8-tól 16-ig terjedő dupla sorozathosszúsággal a DDR5 memóriát, a játékélményt és az általános rendszeralkalmazásokat a teljesítmény következő szintjére emelik. . Nagyobb indulási sebesség teljesítmény Az agresszív, 4800MT/s-os kezdősebességgel a DDR5 50%-kal gyorsabb, mint a DDR4.
| Termék ID: | #6785338 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 5200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |