Kingston - ValueRAM 8GB DDR3 1600MHz KVR16N11H/8
1 / 5
1 / 5
A Kingston ValueRAM termékvonala az ipar legszigorúbb előírásainak is megfelel. Folyamatosan, külső, nagy laborok által is tesztelve és elismerésüket elnyerve. A DDR3 memória optimális választás a rendszere teljesítmény növelésére. Nemcsak a memóriaméret változást fogja pozitívan érzékelni, de a gyors 1600MHz működését is. Minden Kingston memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Garancia a minőségre. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi. Kompatibilitás Alienwar e - Aurora R4 DesktopASRock - Motherboard 990FX Extreme3ASRock - Motherboard 990FX Extreme4ASRock - Motherboard A55 ProASRock - Motherboard A55M-HVSASRock - Motherboard A75iCafeASRock - Motherboard A75MASRock - Motherboard A75M-HVSASRock - Motherboard A75M-ITXASRock - Motherboard B75 Pro3ASRock - Motherboard B75 Pro3-MASRock - Motherboard B75M A kompatibilis eszközök teljes listájának megtekintéséért, látogasson el a gyártó honlapjára! A termék gyártói oldala
| Termék ID: | #6785356 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |