Kingston - ValueRAM 8GB DDR3L 1600MHz KVR16LS11K2/8
4 / 5
4 / 5
A DDR3 memória optimális választás a rendszere teljesítmény növelésére. Nemcsak a memóriaméret változást fogja pozitívan érzékelni, de a gyors 1333-as frekvencia működését is. Minden Kingston memória a legújabb vezető gyártási technológia eredménye. Stabilitás, gyorsaság, 100%-os kompatibilitás jellemzi.
| Termék ID: | #6783878 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |