Lenovo - 16GB DDR4 2133MHz 46W0796
0 / 5
0 / 5
IBM/Lenovo 16GB TruDDR4 (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP RDIMM (46W0796) (x3500 M5, x35/3650 M5) rendelés a Focus Camera webáruházban, személyes átvétel a 16. kerületben, házhoz szállítás országosan. A központi raktáron található IBM terméket munkanapokon délig leadott megrendelés esetén aznapra ügyfélszolgálatunkra szállítjuk, ahol már délután 5 órától átvehető a megrendelt Szerver alkatrész, már délután 5 órától. A weboldalunkon látható IBM/Lenovo 16GB TruDDR4 (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP RDIMM (46W0796) (x3500 M5, x35/3650 M5) cikkszáma: 00FM012Garancia: 1 év IBM gyártói garancia hivatalos szervízbenIBM/Lenovo szerver Memória 16GB TruDDR4 (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP RDIMM (46W0796) (x3500 M5, x35/3650 M5)IBM/Lenovo 16GB TruDDR4 (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP RDIMM (46W0796) (x3500 M5, x35/3650 M5) IBM ALKATRÉSZ Memória SzerverIBM/Lenovo szerver Memória 16GB TruDDR4 (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP RDIMM (46W0796) (x3500 M5, x35/3650 M5)
| Termék ID: | #6785676 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |