Lenovo - 32GB DDR4 3200MHz 4X77A08634
0 / 5
0 / 5
Tárolókapacitás. : 32Gyártó: LENOVOMemória órajel: 3200Kivitel: DobozosMemória típus: DDR4
| Termék ID: | #6785871 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |