Lenovo - 8GB DDR5 4800MHz 4X71K08906
0 / 5
0 / 5
Lenovo 8GB DDR5 4800MHz SODIMM
| Termék ID: | #6786369 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |