Lenovo - ThinkPad 32GB DDR4 3200MHz 4X71D09536
0 / 5
0 / 5
. Lenovo ThinkPad 32GB DDR4 3200 SoDIMM Gen 2 A ThinkPad SODIMM Gen 2 memória fejleszti a számítógép memóriakapacitását, ezzel növeli a teljesítményt, és a számítógép képességét arra, hogy egyszerre több programot futtasson.
| Termék ID: | #6785972 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |