Lenovo - ThinkSystem 32GB DDR4 3200MHz 4X77A85861
0 / 5
0 / 5
Lenovo (4X77A85861) ThinkSystem SE350 32GB TruDDR4 3200 MHz (2Rx4 1.2V) RDIMM
| Termék ID: | #6785825 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |