Lenovo - ThinkSystem 32GB DDR5 4800MHz 4X77A81438
0 / 5
0 / 5
Lenovo (4X77A81438) ThinkSystem 32GB TruDDR5 4800MHz (1Rx4) 10x4 RDIMM-A
| Termék ID: | #6785892 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |