MicroMemory - 8GB DDR4 2133MHz MMHP004-8GB
0 / 5
0 / 5
Termékleírás Gyártó MicroMemoryModell MMHP004 -8GB Kapacitás 8 GB Memória típusa DDR4 Sebesség 2133 MHz Memóriakésleltetés CL 16 Hűtőborda Van Feszültség 1.35 V Jellemzők Jó minőség Tesztelve és tanúsítva Megfelelő teljesítmény Asztali számítógépekhez, szerverekhez Jótállás (részletek) magánszemélyeknek 24 hónap bolti garancia jogi személyeknek 12 hónap bolti garancia EAN 5706998869487
| Termék ID: | #6785927 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |