Micron - 16GB DDR3 1866MHz MT36JSF2G72PZ-1G9
0 / 5
0 / 5
16GB memória szett, melynek tartalma 1x 16GB 2Rx4 PC3-14900 DDR3 1866MHz 1.5 V ECC REGISTERED | MT36JSF2G72PZ-1G9
| Termék ID: | #6785495 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 13 |
| Sebesség: | 1866 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |