Micron - 16GB DDR4 2133MHz MTA36ASF2G72PZ-2G1
0 / 5
0 / 5
16GB memória szett, melynek tartalma 1x 16GB PC4-17000 DDR4 2133MHz 1.2 V ECC REGISTERED | MTA36ASF2G72PZ-2G1
| Termék ID: | #6785628 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |