Micron - 16GB DDR4 2400MHz MTA18ASF2G72PDZ-2G3
0 / 5
0 / 5
16GB memória szett, melynek tartalma 1x 16GB PC4-19200 DDR4 2400MHz 1.2 V ECC REGISTERED | MTA18ASF2G72PDZ-2G3
| Termék ID: | #6786143 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |