Micron - 16GB DDR5 4800MHz MTC10C1084S1EC48BA1R
0 / 5
0 / 5
Micron (MTC10C1084S1EC48BA1R) Micron MTC10C1084S1EC48BA1R memóriamodul 16 GB DDR5 4800 Mhz ECC
| Termék ID: | #6785865 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |