Micron - 1GB DDR3 1066MHz MT8JSF12864HZ-1G1F1
0 / 5
0 / 5
Micron 1GB, DDR3, 1066MHz notebook memória (PC3-8500, MT8JSF12864HZ-1G1F1) Garancia:6 hónap
| Termék ID: | #6785617 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |