Micron - 32GB DDR4 2400MHz MTA36ASF4G72PZ-2G3B1IK
0 / 5
0 / 5
Gyártó Mikron Gyártói cikkszám MTA36ASF4G72PZ-2G3B1IK Memória típusa DDR4 SDRAM Kapacitás 32 GB Adatátviteli sebesség 2400Mhz Pins 288 Pin Busz típus PC-19200 Hibajavítás Regisztrált ECC Ciklusidő 0,83ns Cas CL17 Memória óra 300Mhz Rang 2. helyezés Feszültség 1.2
| Termék ID: | #6785632 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |