Micron - 32GB DDR4 3200MHz MTA18ASF4G72AZ-3G2
0 / 5
0 / 5
32GB memória szett, melynek tartalma 1x 32GB 2Rx8 PC4-25600 DDR4 3200MHz 1.2 V ECC UNBUFFERED | MTA18ASF4G72AZ-3G2
| Termék ID: | #6786003 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 22 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |