Micron - 8GB DDR3 1866MHz MT16KTF1G64AZ-1G9
0 / 5
0 / 5
8GB memória szett, melynek tartalma 1x 8GB PC3-14900 DDR3 1866MHz NON-ECC UNBUFFERED DIMM | HP P/N: 708636-B21 | 712288-581 | 715271-001
| Termék ID: | #6786104 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 13 |
| Sebesség: | 1866 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |