Micron - 8GB DDR4 2400MHz MTA9ASF1G72PZ-2G3
0 / 5
0 / 5
8GB memória szett, melynek tartalma 1x 8GB 1Rx8 PC4-19200 DDR4 2400MHz 1.2 V ECC REGISTERED | MTA9ASF1G72PZ-2G3
| Termék ID: | #6785221 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |