Mushkin - 16GB DDR3 1866MHz 992146
5 / 5
5 / 5
16GB DDR3 PC3-14900 13-13-13-32 Proline ECC Registered.
| Termék ID: | #6785894 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 13 |
| Sebesség: | 1866 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |