Mushkin - 16GB DDR3L 1333MHz 991965
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6786186 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |