Mushkin - 32GB (4x8GB) DDR3 1066MHz 992079
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6785689 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 4x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 7 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |