Mushkin - Redline 64GB (2x32GB) DDR4 2933MHz MRA4S293MMMF32GX2
0 / 5
0 / 5
2 darab MUSHKIN, összesen 64GB Notebook DDR4 (SO-DIMM) 2933Mhz memória CL21 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785776 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 21 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |