Mushkin - Redline Lumina 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz MLA4C300GJJM8GX2
0 / 5
0 / 5
16GB 3000MHz DDR4 RAM Mushkin Redline Lumina CL16 (2x8GB) (MLA4C300GJJM8GX2) 16GB 3000MHz DDR4 RAM Mushkin Redline Lumina CL16 (2x8GB) (MLA4C300GJJM8GX2)
| Termék ID: | #6786031 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |