Mushkin - Redline Lumina 16GB (2x8GB) DDR4 4133MHz MLB4C413KOOP8GX2
0 / 5
0 / 5
Mushkin Redline Lumina, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 4133 Mhz, 288-pin DIMM, Fehér
| Termék ID: | #6785930 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 4133 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |