Nanya - 1GB DDR2 800MHz NT1GT64UH8D0FN-AD
0 / 5
0 / 5
Nanya 1GB, DDR2, 800MHz notebook memória (PC2-6400S-666, NT1GT64UH8D0FN-AD) Garancia:6 hónap
| Termék ID: | #6785576 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |