Nanya - 2GB DDR2 800MHz NT2GT72U8PD0BY-AD
0 / 5
0 / 5
2GB memória szett, melynek tartalma 1x 2GB PC2-6400 DDR2 800MHz 1.8 V ECC UNBUFFERED | NT2GT72U8PD0BY-AD
| Termék ID: | #6786297 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 6 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |