Origin Storage - 8GB DDR4 2666MHz OM8G42666SO2RX8NE12
0 / 5
0 / 5
1 darab ORIGIN, összesen 8GB Notebook DDR4 (SO-DIMM) 2666Mhz memória CL19 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785796 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |