Patriot - 32GB DDR4 2666MHz PSD432G26662
0 / 5
0 / 5
Jellemzők:
Memóriaméret: 288 tűs DIMM
Belső memória: 32 GB
Alkatrészek: PC/szerver
Memória órajel: 2666 MHz
Memória feszültség: 1,2 V
ECC: N
Belső memória típusa: DDR4
Memória elrendezés (modulok x méret): 1 x 32 GB
Pufferelt memória típusa: Nem regisztrált (puffereletlen)
CAS késleltetés: 19
Súly és méretek:
Súly: 23,5 g
Mélység: 31 mm
Szélesség: 133 mm
Magasság: 3,2 mm
Csomagolási adatok:
Csomag szélesség: 168 mm
Csomag mélység: 16 mm
Csomagolás súly: 32,5 g
Csomagolás típusa: Buborékfólia
Csomag magasság: 53 mm
| Termék ID: | #6786222 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |