Patriot - 8GB DDR5 4800MHz PSD58G480041S
0 / 5
0 / 5
Memória órajel (MHz):4800, Magasság (mm):30, Szélesség (mm):69, Mélység (mm):3, Feszültség (V):1,1, Csomagolás:Doboz, Tömeg:9,5000000, ECC:Nincs, Memória típus:DDR5, CAS látencia:40, Memóriák elrendezése (modulok x méret):1 x 8, Tanúsítványok:RoHS, On-Die ECC:Van, Puffermemória típusa:Unregistered (unbuffered), SPD profil:Van, Belső memória típusa:DDR5, Járulékos komponens:Laptop, Memória formatényező:262-pin SO-DIMM, Belső memória:8,
| Termék ID: | #6786339 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |