Patriot - Signature 16GB DDR4 2666MHz PSD416G266681
0 / 5
0 / 5
PATRIOT SL DDR4 16GB 2666MHz UDIMM
| Termék ID: | #6785746 |
| Feszültség: | 1.25 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |