Patriot - Signature Line 16GB DDR4 2666MHz PSD416G26662S
0 / 5
0 / 5
Patriot Notebook DDR4 2666MHz 16GB Signature Line Single Channel CL19 (PSD416G26662S) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Főbb jellemzők: Típus: Notebook, Memória foglalat: DDR4, Órajel: 2666MHz, Kapacitás: 16GB, Időzítés: CL19 Technikai adatok: Járulékos komponens: PC / szerver Belső memória típusa: DDR4 Memória órajel: 2 666 Mhz Belső memória: 16 GB Memóriák elrendezése (modulok x méret): 1 x 16 GB Memória formatényező: 260-pin SO-DIMM Memóriafeszültség: 1.2 V CAS látencia: 19 ECC: Nem Puffermemória típusa: Unregistered (unbuffered)
| Termék ID: | #6785386 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |