Patriot - Signature Line 4GB DDR3 1333MHz PSD34G13332S
5 / 5
5 / 5
Alkalmas régebbi számítógépek frissítésére. Tulajdonságok: *PC3-10600 (1333MHz) adatátviteli sebesség *204 tűs kettős soros memóriamodul *Non-ECC puffer nélkül *2 rangú kétoldalas modul *7,8US frissítési időköz (8192 ciklus/64MS) *1,5V-os tápellátási követelmények *automatikus frissítési képesség *PCB magasság: kb. 3 cm *Soros jelenlét-érzékelés (SPD) *100%-ban tesztelt *RoHS és JEDEC kompatibilis További specifikációk a gyártó weboldalán vagy a mellékelt adatlapon találhatók - lásd a letöltés lapot.
| Termék ID: | #6785348 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |