Patriot - Signature Line 8GB DDR4 2666MHz PSD48G2666K
0 / 5
0 / 5
Patriot Signature DDR4 8GB (2x4GB) 2666MHz CL19 UDIMM - Számítástechnika > Belső periféria > Memória 18090 Gyártó szimbóluma PSD48G2666KTerméknév Patriot Signature DDR4 8GB (2x4GB) 2666MHz CL19 UDIMMGyártó PatriotTermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR4Memória kapacitás 8 GBMemória busz frekvenciája 2666 MHzMemória típusa
UDIMM
Non-ECC
Un buffered
Memóriák száma a készletben 2CAS Latency (CL) késleltetés CL19Hűtőborda NemTovábbi információkwww. patriotmemory. com [LINK]
| Termék ID: | #6785872 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |