Patriot - Signature Line4GB DDR4 2400MHz PSD44G240081
5 / 5
5 / 5
Kapacitás: 4 GB
Típus: DDR4
Órajel: 2400 MHz
Memória foglalat: UDIMM
| Termék ID: | #6785921 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |