Patriot - Signature Premium 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz PSP464G3200KH1
0 / 5
0 / 5
Features:
Memory voltage: 1.2 V
Buffered memory type: Unregistered (unbuffered)
Memory layout (modules x size): 2 x 32 GB
CAS latency: 22
Component for: PC/Server
Cooling type: Heatsink
Internal memory: 64 GB
Memory form factor: 288-pin DIMM
Internal memory type: DDR4
ECC: Y
Memory clock speed: 3200 MHz
Weight & dimensions:
Height: 37 mm
Weight: 68 g
Depth: 60 mm
Width: 133 mm
Packaging data:
Package depth: 435 mm
Package height: 405 mm
Package weight: 91 g
Package width: 290 mm
| Termék ID: | #6786392 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |