Patriot - Viper 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz PV416G320C6K
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Patriot Modell: Viper 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz PV416G320C6K Műszaki adatok:
Memória típusa DDR4
Memória kapacitás 16384 MB
Memória busz frekvenciája 3200 MHz
Memória típusa
Unbuffered
Non-ECC
Memóriák száma a készletben 2
CAS Latency (CL) késleltetés CL16
Hűtőborda Igen
| Termék ID: | #6785637 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |