Patriot - Viper Elite 5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz PVER532G56C38W
0 / 5
0 / 5
32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 Mhz Patriot Memory Viper Elite PVER532G56C38W. Járulékos komponens: PC / szerver, Belső memória: 32 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 1 x 32 GB, Belső memória típusa: DDR5, Memória órajel: 5600 Mhz, CAS látencia: 40
| Termék ID: | #6786363 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |