Patriot - Viper Elite 5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz PVER532G60C42W
0 / 5
0 / 5
32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 6000 Mhz Patriot Memory Viper Elite PVER532G60C42W. Járulékos komponens: PC / szerver, Belső memória: 32 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 1 x 32 GB, Belső memória típusa: DDR5, Memória órajel: 6000 Mhz, CAS látencia: 40
| Termék ID: | #6784791 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |