Patriot - Viper Elite II 16GB DDR4 3600MHz PVE2416G360C0
0 / 5
0 / 5
1 darab PATRIOT, összesen 16GB DDR4 3600Mhz memória CL20 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6786117 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 20 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |