Patriot - Viper Steel 16GB DDR4 3200Mhz PVS416G320C6
0 / 5
0 / 5
Jellemzők:
Belső memória: 16 GB
Memória órajele: 3200 MHz
Memóriaforma: 288 tűs DIMM
Hűtés típusa: hűtőborda
Pufferelt memória típusa: Nem regisztrált (puffereletlen)
ECC: N
RoHS megfelelőség: Y
Memória elrendezés (modulok x méret): 1 x 16 GB
CAS késleltetés: 16
Alkatrész: PC/szerver
Memóriacsatornák: Egyetlen
li>
Háttérvilágítás: N
Belső memória típusa: DDR4
Memória feszültség: 1,35 V
Ólombevonat: arany
Súly és méretek:
Szélesség: 135,7 mm
Súly: 48 g
Magasság: 44,4 mm
Mélység: 7 mm
| Termék ID: | #6784722 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |